Definitions

Sorry, no definitions found. Check out and contribute to the discussion of this word!

Etymologies

Sorry, no etymologies found.

Examples

 • How we had maligned an evidently simple, honest soul, who had been toiling from early morning, and who, having discharged the orders of his different customers, started up the steep mountain-side, and we heard him calling "_Koos, koos, koos_," lovingly to his cows!

  Lippincott's Magazine of Popular Literature and Science Volume 12, No. 28, July, 1873

 • And if there be, was it not a light price to pay for the discovery of Him "to sit upon the sacred grass called koos, with his mind fixed on one object alone; keeping his head, neck, and body steady, without motion; his eyes fixed upon the point of his nose, looking at no other place around" -- or any other simple, even childish, practical means of getting rid of the disturbing bustle and noise of the outward time-world, that he might see the eternal world which underlies it?

  Literary and General Lectures and Essays

 • Lugu looks, aga see naine mängib Luz Mandon on kuradi õõvastav vaatepilt... et siis nappide vahenditega esitus koos mõningase pildikiirendusega ning tulemuseks on tõeliselt vinge marutõbine ja vägagi tappev zombi.

  Morsure (2007)

 • HinnangMa ei ole suur huumorisõber ja veel vähem hindan ma muusikale ning nali ja muusika koos on minu jaoks enamjaolt üsna peletav, aga «Stingray Sam» 2009 meeldis mulle küll.

  Stingray Sam (2009)

 • Mulle millegipärast on väga hinge läinud see, kui palju me koos laulsime, sest tema oligi see ainus, kes ütles, et minge te seenele jutuga, et lapsel pole lauluhäält, laps on lihtsalt väike.

  tatsutahime Diary Entry

 • October 21, 2009 at 6:16 pm o woops. dey r hi koos. sorry. i respikt hikoo ppl.

  Hmmm. You make - Lolcats 'n' Funny Pictures of Cats - I Can Has Cheezburger?

 • Filmi «The Evil Dead» suurimaks plussiks tuleks lugeda vast seda, et tegu on tõelise rosoljega kõigest, mis tegijatel tegemise käigus pähe tuli... ja ometigi püsib see film omadega koos ning see jõhker ja ka lõbus filmirosolje mõjub üsnagi veenvalt.

  The Evil Dead (1981)

 • Kui ma ostan seeni, siis ta uurib, kas mul ikka peterselli on kodus ning vahepeal me arutame ka koos teiste ostjatega, kuidas kastanijahust kooki tehakse.

  tatsutahime Diary Entry

 • Metsavahel selgub, et pereisa unustas külmkasti koos toiduga autosse tõsta.

  Indrek Hargla «Minu päevad Liinaga»

 • Kui ma õieti mäletan, siis koos minuga vaatas seda ka Arlis kes teab, see teab... kellegiga koos ma seda igatahes vaatasin...

  Society (1989)

Comments

Log in or sign up to get involved in the conversation. It's quick and easy.