Definitions

Sorry, no definitions found. Check out and contribute to the discussion of this word!

Etymologies

Sorry, no etymologies found.

Support

Help support Wordnik (and make this page ad-free) by adopting the word tarih.

Examples

 • Başka savaşlar, askeri ve ideolojik, eşit Batı uygarlığının yaşam için önemlidir ve demokrasi ve eşitlik onun kavramlarını olurdu. tarih Demokrasi boyunca birçok kez olsun barbarların Roma veya Hıristiyan kralların yüzyıllar boyunca o vanquishing yağma dan ursurped olacaktır.

  ideonexus.com 2007 »Mart» 2007

 • Yunan demokratik idealleri Farsça emperyalizm tarafından bir Monarşi ile Senato yerine fethetti olsaydı ne olurdu? oldu ne tarih bize gösteriyor çünkü zaten biliyoruz.

  ideonexus.com 2007 »Mart» 2007

 • Bunun yerine, Dawkins gibi dini ve ateist düşünürler ve tarih berabere üzerine büyük dünyadan şüpheciler simgeler gibi Thomas Jefferson komedyenler modern gibi Julia Sweeney . odaklama ve diğer büyük şüpheciler fikirlerini destekleyerek, Dawkins bu fikirlerin gerçek ve çeşitli toplama eğitim ve tarihsel kökenden genelinde onların geniş destek kitabının vurgu koyar.

  ideonexus.com 2007 »Mart» 2007

 • Ama erkeklik eksik olarak Pedofili ve basmakalıp eşcinsellerin bu karıştırır eşcinsellik, bir şey ne tarih ne de bu filmi inkar edemez ki Spartalılar kesinlikle maço olduğudur.

  ideonexus.com 2007 »Mart» 2007

 • Gerçek tarih çok daha fantastik daha Miller'ın aptal çizgi roman drama-krallar olduğunu. film onu söyleyeyim için Spartalılar tamamen tek başına gitti.

  ideonexus.com 2007 »Mart» 2007

 • Yeni resim ve bir kaç düzenlemeyle birlikte tekrar sizlerle ... tekkeden av videosu tarih yazdik bu gun hasilat 3 tavsan 2 yaban kazi 1 culluk (hokkese)

  WN.com - Articles related to Nigeria striker Martins joins Russian champions 2010

 • Biber hapı geçtiğimiz aylarda Pepper Time ismi ile aynı yerde yeniden üretilmiş olup Tarım ve Köy İşleri Bakanlığının 08.09.2009 tarih ve 0934005432 sayılı izni ile ithal edilmiştir.

  Top Information about Home Management 2010

 • Bu konumda olduğumuz için tarih boyunca iftihar ettik, onur duyduk, bundan sonra da tarihimizin, medeniyetimizin, ve devlet geleneğimizin verdiği misyonla hareket etmeye devam edeceğiz.

  Palestine Blogs aggregator 2010

 • Drag to Playlist sircali tekke avcilari 1 tekkeden av videosu tarih yazdik bu gun hasilat 3 tavsan 2 yaban kazi 1 culluk (hokkese)

  WN.com - Articles related to Nigeria striker Martins joins Russian champions 2010

 • Dolmenler, tarih öncesinde mezar olarak kullanılan iki tanesi dikili, üçüncüsü de bunların üzerine kapak gibi yatırılmış üç büyük taştan meydana gelmiş yapılardır.

  Recently Uploaded Slideshows 2009

Comments

Log in or sign up to get involved in the conversation. It's quick and easy.

 • Nl: geschiedenis

  Eng: history

  December 9, 2006