Definitions

Sorry, no definitions found. Check out and contribute to the discussion of this word!

Etymologies

Sorry, no etymologies found.

Examples

 • According to the words of one witness, as conveyed by a local blogger: onlar 7 nefer olublar. yemek yedikleri yerde iki idmanci icheri girib Emini doymeye baslayib.

  Global Voices in English » Azerbaijan: Youth activists and bloggers beaten and detained

 • Gece yarsna doru, Medineliler, gayet tedbirli hareket ederek kararlatrlan yerde toplandlar.

  Archive 2009-11-01

 • Yesrib'e geri dndklerinde bu olaydan ve yeni dinlerinden karde kable Evs'e bahsedip onlar da slm'a davet edeceklerine ve gelecek yl yine Hacc mevsiminde ayn yerde Resulullah'la buluacaklarna dair sz verip ayrldlar

  Archive 2009-11-01

 • O, bir kadın cinsel tacize uğramış Katolik Kilisesi yetişen örneği kullanır ama aynı zamanda psikolojik taciz olarak kilisede uyguluyor skar olarak hiçbir yerde yakın kötüye anısına bulundu onu cehennem tehdit ve kabuslar onu ölü işkence harcama sonsuzluk içinde sevdiklerinize.

  ideonexus.com 2007 »Mart»

 • Bakteriler her yerde Dünya'da her ortamda, toprakta yetişen, asidik kaplıcaları, radyoaktif atık, deniz suyu, derin yer kabuğunun içinde.

  ideonexus.com 2007 »Mart»

 • Her yerde bir VNM soruşturma aşağı setleri, onu orada bulur ve daha VNM probları üretmek hammadde almak gerekir.

  ideonexus.com 2007 »Mart»

 • Özetle: Bizim Clanking Replicator, sistemlerin sevk almak o, güneş gezegenler arasında bir kaynak olması gerekir inanılmaz bir güç anlamına gelir ve galaksiler, bu istihbarat gerekir, ona sahip potansiyel uyum atmak mümkün herhangi bir ortamda evren olabilir ve yeteneği mükemmel bildik malzemelerin kendini çoğaltmak olası sorunları önlemek ve tehlikeleri öngörmek her yerde Evrende bulundu.

  ideonexus.com 2007 »Mart»

 • Gerçi hepimizin bildiği ve daha önce çoğu yerde okuduğu şeyler aşağı yukarı ama yine de sizler için çevireyim diye düşündüm.

  10 Things You Need to Know Before You Blog « Lorelle on WordPress

 • Her yerde o kadar fazla ilgili madde daha tarzı ile taklitleri.

  ideonexus.com 2004 »Mayıs»

 • Dikkatle koreografisini kurulum ayrı zaman tren belirlenen yerde ve durmayan herkes kovalamak zorunda kalır düşüyor. altında askerler "Doublecross," başkan yardımcısı "IronCross," kuvvetli tepe noktası Riefenstahl tarafından canlandırılmıştır oafs değil bumbling vardır.

  ideonexus.com 2004 »Mayıs»

Comments

Log in or sign up to get involved in the conversation. It's quick and easy.

 • "Then asked he of the voice, if it should be in the yerde of his lineage. Nay, said the voice, but there shall come a man which shall be a maid, and the last of your blood, and he shall be as good a knight as Duke Josua, thy brother-in-law."

  - Thomas Malory, 'The Holy Grail'.

  September 13, 2009